Sapphire Dormitoria 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Sapphire
Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Dormitoria

 
TematyPosty
Ostatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek00
Brak nowych postów


Etoile Tenshi: Cornelia Li Venette
Wchodząc na teren, gdzie znajdują się dormitoria można zauważyć, iż położone są one po przeciwnej stronie akademii w stosunku do budynku personelu. Ujrzysz tutaj kilka budynków, będących dormitoriami. Pierwszym z nich jest tytułowane imieniem Tenshi. Głównym opiekunem jest smok Ierievis ,który pochodzi z planety Phaeton. Budowla posiada dwa piętra. Na pierwszym rozmieszczone są pokoje dla uczennic, a na drugim pokoje dla chłopców. Jego ściany z każdej strony są pomalowane w kolorze błękitu, zaś wykończenia zostały pokryte platyną. Dormitorium zwieńczone jest szarobiałym dachem, doskonale kontrastującym z jasną fasadą. Jest połączony ścieżką z innymi akademikami: Umbra, Vaesar i Victus. Przechodząc przez główną drogę można zauważyć przepiękne kwiaty wiśni, które kwitną przez cały rok.

Internat ŻeńskiInternat MęskiDach

44
Spis Pokoi
Sob Lut 13, 2016 3:40 pm
Settan Asmodeusz Zobacz ostatni post
Brak nowych postów


Victus jest drugim w kolejności po Tenshi. Jego główny opiekun to smok Selve, który pochodzi z planety Proxima. Budowla została postawiona, jako drugi twór o nietypowej architekturze, który swoją stylistyką przypomina gotyk. Jego ściany z każdej strony są pomalowane w kolorze czerwieni, a wykończenie pokryte srebrem. Dormitorium zwieńczone zostało szkarłatnym dachem, doskonale kontrastującym z jasną fasadą. Jest połączony ścieżką z innymi dormitoriami: Tenshi, Vaesar i Umbra. Przechodząc przez główną drogę można zauważyć przepiękne kwiaty wiśni, które kwitną przez cały rok. Z daleka widnieją również inne budynki, jak Gmach Akademii i Budynek Personelu oraz nieco dalej: boisko i basen. Za to z przeciwnej strony widać bramę główną.

Internat ŻeńskiInternat MęskiDach

22
Spis Pokoi
Sob Lut 13, 2016 3:46 pm
Cornelia Zobacz ostatni post
Brak nowych postów


Położone jako trzecie w kolejności dormitorium. Jego opiekunem uznaje się smoka imieniem Monselijk, który pochodzi z planety Triganna. Sama budowla posiada dwa piętra. Podobnie jak w Tenshi, na pierwszym piętrze znajdują się pokoje dla uczennic, a na drugim pokoje dla chłopców. Jego ściany z każdej strony są pomalowane w kolorze brązu, a wykończenie pokryte złotem. Dormitorium zwieńczone zostało ciemnobrązowym dachem, doskonale kontrastującym z jasną fasadą. Połączony ścieżkami z innymi dormitoriami: Tenshi, Victus i Umbra. Przechodząc przez główną drogę można zauważyć przepiękne kwiaty wiśni, które kwitną przez cały rok. Z daleka widnieją również inne budynki, jak Gmach Akademii i Budynek Personelu oraz nieco dalej: boisko i basen. Za to z przeciwnej strony widać bramę główną.

Internat ŻeńskiInternat MęskiDach

22
Spis Pokoi
Sob Lut 13, 2016 3:47 pm
Cornelia Zobacz ostatni post
Brak nowych postów


Ostatnie dormitorium, graniczące jedynie z Vaesar. Jego opiekunem jest smok Helwyr, który pochodzi z nieznanej nam planety. Budynek składa się z dwóch pięter, a rozłożenie pokojów dziewczęcych i chłopięcych jest takie samo jak w przypadku Tenshi i Vaesar. Na zewnątrz jego ściany z każdej strony pomalowane są w kolorze zieleni, a wykończenia pokryte miedzianym odcieniem. Dormitorium zwieńczone zostało jasnozielonym dachem, doskonale kontrastującym z jasną fasadą. Jest połączone ścieżką z innymi dormitoriami: Tenshi, Vaesar i Victus. Przechodząc przez główną drogę można zauważyć przepiękne kwiaty wiśni, które kwitną przez cały rok. Z daleka widnieją również inne budynki, jak Gmach Akademii i Budynek Personelu oraz nieco dalej: boisko i basen. Za to z przeciwnej strony widać bramę główną.

Internat ŻeńskiInternat MęskiDach

22
Spis Pokoi
Sob Lut 13, 2016 3:48 pm
Cornelia Zobacz ostatni post
Dormitoria Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane