Sapphire Mars 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Sapphire
Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Mars

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów


Żadne inne miejsce na Marsie nie posiada tak ogromnej kopuły energetycznej i zagospodarowania przestrzeni na poziomie kilkudziesięciu pięter w górę i w dół. Od razu widać, że ta metropolia jest bardzo ważna dla mieszkańców Marsa. Na jego terenie właśnie znajduje się siedzibę Kanclerza, co jest jasnym sygnałem, że Olympus Mons jest stolicą. Można powiedzieć, że jest centrum całego państwa Iluminatów, czego również dowodem jest fakt, że z tej metropolii da się dostać w każde miejsce na Marsie. Aby dostać się z jednej kopuły do drugiej, wystarczy wykorzystać tunele naddźwiękowe znajdujące się zarówna nad, jak i pod ziemią. Każda metropolia ma swoje sklepy, szkoły, parki czy strefy ekonomiczne. Nie ma tutaj czegoś w stylu slumsów. Każdy stara się jak może.Nie ma podziału na dzielnice z konkretnym przeznaczeniem, występują jedynie sektory powszechnie podzielone liczbowo zgodnie z kierunkami nawigacyjnymi.

Siedziba KanclerzaMarsjańska MetropoliaAerodrom

00
Brak nowych postów


Jeden z największych kraterów znajdujących się na Marsie. Iluminaci wykorzystali go jako bazę wojskową znajdującą się na marsie. Zebrane są tutaj główne siły obronne, które są ostatnią deską ratunku Iluminatów gdyby baza na Deimos'ie zawiodła.Nie znajdziecie tutaj nic poza placówkami dowodzenia, barakami, magazynami czy placykami treningowymi... O ile otrzymacie dostęp do tego miejsca. Niewielu może przemieszczać się spokojnie w tej bazie, co generuje sporo teorii spiskowych.

00
Brak nowych postów


Jest to placówka wojskowa znajdująca się na jednym z księżyców Marsa. Znajdują się tutaj tzw. siły orbitalne, które w razie potrzeby wykorzystywane są do obrony zanim wróg dotrze na samą planetę. Praktycznie nikt do tej pory nie przebił się przez obrony wojsk z Fobosa i nikt nie dał rady unieszkodliwić tej bazy do tej pory od wewnątrz. Tylko najbardziej lojalni i waleczni są przydzielani do sił orbitalnych, marsjańska elita wojskowa. Znaleźć tu można liczne baraki, magazyny, bazy kontrolne, hale holograficzne służące za placyki treningowe i kilka innych miejsc związanych z wojskiem. Są tutaj również radary pozwalające wykryć obce statki wlatujące w orbitę. Dostęp do tej placówki ma wojsko, dostawcy zapasów i wyżej postawieni władcy. Mieszkańcy nawet nie mają zbyt dużego pojęcia na temat tego miejsca. Jedyne co wiedzą, to to, iż tam właśnie znajdują się ci, którzy nie dopuścili do żadnej wojny na ziemi marsjańskiej.

00
Brak nowych postów


Jest to kopuła znajdująca się na jednym z księżyców Marsa. Znajduje się tutaj jedna wielka kopalnia wydobywcza. Znajduje się tutaj również kilka magazynów. W jedynych przechowywane są surowce, a w innych zapasy dla górników. Jeśli nie jest się pracownikiem tej placówki, lepiej tutaj nie przychodzić no chyba, że lubi się zagrożenie. Bardzo łatwo można spaść w jakąś dziurę czy korytarz wykopany przez górników. Oni sami doskonale znają ten teren i nie stanowi on dla nich żadnego zagrożenia. Dodatkowo jako że jest to najbardziej wysunięty punkt od Marsa, to właśnie tram ukryte są radary dalszego zasięgu informujące siły orbitalne o tym, co zbliża się do marsjańskiej przestrzeni. Krótko mówiąc tajna baza wojskowa ukryta pod przykrywką prawdziwej kopalni, ale niewielu o tym wie.

00
Mars EmptySapphire
 Tematy  Odpowiedzi  Autor  Wyświetleń  Ostatni Post 
No message.
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderatorzy:Brak
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do:  
Nowe posty Nowe posty
Nowe posty [ Popularny ] Nowe posty [ Popularny ]
Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
Brak nowych postów Brak nowych postów
Brak nowych postów [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
Ogłoszenie Ogłoszenie
Global announcement Global announcement
Przyklejony Przyklejony