Sapphire Światostatek Siedziba Elizjum 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Sapphire
Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Światostatek Siedziba Elizjum

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów


Przejście, a raczej przejścia znajdują się w kilku miejscach i są dość mocno strzeżone. Jedna główna brama wejście/wyjście jest ulokowana na samym statku. Reszta bram znajduje się na każdej planecie, najczęściej po jednej bądź dwóch na świat. Warujący przy nich strażnicy mają za zadanie nie dopuścić do niej nie chcianych gości, prób zburzenia ich, zamachu na technika zajmującego się otwieraniem, zamykaniem i utrzymaniem przejścia czy badanie przechodzących przez nie towarów. Sam teren wokół przejść zawsze znajduje się za grubymi i wysokimi murami. Postawione są również wieże obserwacyjne. Jedynym wyjątkiem są wrota znajdujące się na samym statku. Same bramy są w kształcie łuku i znajdują się na nich liczne runy pozwalające na otwarcie i zamknięcie wrót.

00
Brak nowych postów


We wschodniej części statku znajdują się kwatery. Wszystkie wystrojone w ten sam sposób. Kwatery mają podobny układ pokoi co apartamenty. Przeważnie jest to jeden duży pokój, łazienka i kuchnia. Nie kiedy zdarza się, że niektóre kwatery mają po dwa pokoje, ale to głównie w przypadku jeśli rodzina posiada dzieci. Jeśli chodzi o wystrój wnętrza to ściany są w białych kolorach ze złotymi zdobieniami, a podłogi pokryte są panelami. W głównym pokoju i kuchni znajduje się po jednym dużym, bądź dwóch lub trzech mniejszych oknach. Podstawowe umeblowanie to jedno duże łóżko w głównym pokoju (ewentualnie jedno dodatkowe w pokoju dla dzieci, a wielkość zależy od ilości potomstwa), duża szafa, regał, kuchenka, zlew (w kuchni i łazience), kilka szafek (w kuchni i łazience), prysznic i kibelek.

00
Brak nowych postów


Jest to jeden wielki pokój, w którym znajduje się ogromny stół, a przy nim stoją liczne krzesła, na których zasiadają obradujący podczas narad. Znajduje się tutaj również kilka rzutników, białych płacht na których wyświetlany jest obraz oraz kilka szafek i regałów z potrzebnymi rzeczami.

00
Brak nowych postów


Dość dużych rozmiarów ogród umiejscowiony w południowej części statku. Znajdują się tutaj wiele drzew emitujących różne kolorowe poświaty. Jednak jedno drzewo jest specjalne. Jest największe z wszystkich i to one jest głównym źródłem magicznym, dzięki któremu sam ogród ma niezapomniany klimat i potężną aurę. Pomaga ono również w zasilaniu samego statku oraz wytwarza atmosferę i większość tlenu. Oprócz tego znajduje się tutaj również kilka sadzawek i miejsc z kwiatami, a także kilka ławek.

00
Brak nowych postów


Umiejscowiona w głównym budynku zarządzania, jednak tylko nieliczni wiedzą o jej położeniu i istnieniu. Zawiera ona ogromny zbiór ksiąg i pergaminów z różnych części wszechświata. Znaleźć tu można informacje na prawie każdy możliwy temat. Ogromne regały zapełnione różnorakimi księgami i zwojami podzielone są na sektory wydzielone na podstawie tematyki jakiej dotyczą. Jest tu ulokowana także część archiwów, które nie mogą przebywać w żadnym innym miejscu, gdyż informacje w nich zawarte mogłyby zostać wykorzystane w niekoniecznie dobry sposób. Zresztą zwykli mieszkańcy nie mogą wiedzieć za wiele.

00
Sapphire
 Tematy  Odpowiedzi  Autor  Wyświetleń  Ostatni Post 
No message.
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderatorzy:Brak
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do:  
Nowe posty Nowe posty
Nowe posty [ Popularny ] Nowe posty [ Popularny ]
Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
Brak nowych postów Brak nowych postów
Brak nowych postów [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
Ogłoszenie Ogłoszenie
Global announcement Global announcement
Przyklejony Przyklejony