Sapphire Akademia Kajiyama 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Sapphire
Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Akademia Kajiyama

 
TematyPosty
Ostatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek00
Brak nowych postów


W końcu dostrzegasz akademię, mimo iż dzieli cię od niej spora odległość to już w tym miejscu wydaje się być ogromnym miejscem. Główny gmach jest centrum budowli, od którego ciągną się skrzydła budynku. Cała akademia zwieńczona została ciemno-szarym dachem, doskonale kontrastującym z jasną fasadą. Wejście znajduje się tuż pod balkonem podtrzymywanym przez kolumny, wiedzie do niego szeroki chodnik wykładany białymi kamieniami. Niedaleko wejścia od chodnika odchodzą boczne ścieżki prowadzące do wszelakich budynków i pozostałych miejsc znajdujących się na terenie akademii, jednakże droga po całym kompleksie sprawia przyjemność, dzięki wspaniałej kompozycji kwiatów wiśni towarzyszących ścieżkom.

PiwnicaGłówny HolI PiętroII PiętroDach

00
Brak nowych postów


Znajduje się tuż obok akademii po jej lewej stronie, mimo iż jest niedaleko to nadal pozostaje osłonięty drzewami, by nie rzucać się w oczy. Jego ściany z jednej strony są swobodnie porośnięte, natomiast z pozostałych nadal nie da się wyczuć upływu czasu. Zdawać by się mogło, że to niewielki budyneczek, lecz posiada doskonale zagospodarowane wnętrze, przez co wewnątrz wydaje się być przestronnym miejscem.

PokojeWspólny SalonŁazienki

00
Brak nowych postów


Tuż po prawej stronie akademii, natomiast naprzeciw budynku personelu znajduje się budynek klubów. Znajdują się w nim pracownie i sale wymagane przez kluby do ich funkcjonowania, ze względu na dużą różnorodność klubów sam budynek jak i ilość pomieszczeń w nim się znajdujących jest duża.

Warsztat MalarskiSala MuzycznaPracownia Informatyczna

00
Brak nowych postów


Znajdują się za samym budynkiem akademii, jednak nadal leżą na jej terenie. Same z siebie przypominają park przecięty ścieżkami prowadzącymi w wielu kierunkach. By do nich dotrzeć należy przejść na tyły akademii jedną ze ścieżek ciągnących się wzdłuż budynku. Większość tego terenu jest porośnięta przez drzewa, pomiędzy którymi znajdują się boisko i pozostałe należące do akademii obiekty.

Boisko SzkolneSzklarnie OgrodoweKawiarniaBasenDojo

11
Tory do biegów...
Sob Sty 30, 2016 2:34 pm
Raziel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów


W pewnej odległości od gmachu akademii brukowany chodnik zatacza koło tworząc plac w kształcie koła. Otaczają go drzewa wiśni, rzucając przyjemny cień na ławki znajdujące się na zewnętrznej granicy placu. Jest to miejsce częstych konwersacji uczniów, w którym zawsze można kogoś spotkać. W centrum dziedzińca znajduje się fontanna o pięknie zdobionych kształtach, otoczona przez ławeczki przedzielone średnimi krzewami.

Główna Brama

00
Akademia Kajiyama Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane