Sapphire Obrzeża Miasta 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Sapphire
Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Obrzeża Miasta

 
TematyPosty
Ostatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek00
Brak nowych postów


Rozciągające się daleko po horyzont, graniczące od strony miasta z portem, a następnie jedynie z pustkowiami i gdzieniegdzie terenami rekreacyjnymi. Miejscami przedstawia skrajnie przeciwne widoki, będące jednak jego kolejnym atutem. Znajdują się tu nieraz chatki rybaków i pustelników szukających spokoju w najbardziej odległych i niedostępnych zakątkach wybrzeża.

Dzikie WydmyKlify

00
Brak nowych postów


Znajdują się niedaleko miasta, lecz powierzchnia przez nie zajmowana jest ogromna. Ich główną atrakcją są jeziora i spokojne łąki, jednakże dookoła porastają je lasy dominujące w całej okolicy. Tereny te są często odwiedzane przez turystów i okolicznych mieszkańców, mimowolnie oddających się wypoczynkowi na łonie natury.

Lasy i ŁąkiJeziora

00
Brak nowych postów


Opustoszałe ziemie, znajdujące się pomiędzy wybrzeżem a szczytami górskimi, sporadycznie graniczące z peryferiami i terenami rekreacyjnymi. Są najbardziej wyjałowionym terenem, nadal nie nadającym się, ani pod budowę, ani pod uprawę. Mimo wielu akcji mających na celu odtworzenie warunków nadających się do życia, większość z nich zawiodła, a reszta uzyskała niewielka fragmenty ziemi.

Główna Siedziba Project Mortis

00
Brak nowych postów


Daleko nad peryferiami majaczą górskie szczyty. Za dnia sięgają ku niebiosom, budząc dumę i uznanie w mieszkańcach. Zaś w nocy są niczym cienie, wiecznie stojące na straży. Jednak to nieziemskie widoki wschodów i zachodów słońca budzą podziw zapierając dech w piersiach szczęściarzy mogących je ujrzeć. Szlaki górskie są tutaj otwarte przez cały rok, ciesząc się niezwykłą popularnością w najbliższej okolicy. Pomimo tak wspaniałych cech, grozę podróżnych budzi legenda o tajemniczej istocie polującej wśród skał i urwisk na oddalających się od szlaku. Niezależnie, czy to tylko plotka, czy też prawda, wielu śmiałków zaginęło podążając za tym mitem. Jednak to nie zniechęciło poszukiwaczy bestii, lecz ich jeszcze bardziej motywuje. Po dziś dzień można usłyszeć opowiadania przybyłych o cichych głosach rozchodzących się echem w pieczarach i dolinach całego pasma.

Siedziba Gwardii Aeterna

00
Obrzeża Miasta Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane