Sapphire Granice Układu Słonecznego 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Sapphire
Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Granice Układu Słonecznego

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów


Jest czwartą planetą Układu słonecznego i jednym z pięciu przedstawicieli skalistych. Czerwona planeta przywitała pierwszych jej zdobywców pustynnym krajobrazem, wysoką temperaturą i pylistą atmosferą. Szukając nowego domu, kiedy uwolnili się spod dominacji Argonusa, postanowili się tu osiąść i wykorzystać niezamieszkałe tereny. Mars posiada dwa księżyce - Deimosa i Phobosa.

Olympus MonsKrater VictoriiDeimosFobos

00
Brak nowych postów


Phaeton jest piatą planetą od słońca. Jest największą planetą skalistą z tego Układu Słonecznego. Phaeton posiada morską poświatę, co jest zauważalne w momencie, w którym docierają do niej promienie słoneczne. W atmosferze można zauważyć różne zmiany meterologiczne. Jest zamieszkiwana przez rasę Draconisów Błękitnych i ich poniektórych szczepów.

LisardellObrzeża MiastaAerodromCeres
Światostatek Siedziba Elizjum

00
Brak nowych postów


Ojczysty swiat Lunarie jest zieloną planetą, bogatą w różnego rodzaju roslinność. Posiada grubą atmosferę. Powierzchnia planety pokryta jest licznymi puszczami i oceanami. Gdzieniegdzie można zauważyć tereny górzyste, a czasem nizinne. Kontynent Karios jest dookoła otoczony otwartymi, piaszczystymi plażami. Puszcze są najniebezpieczniejsze dla przybyszy z innych planet, ale w przypadku samych jej mieszkańców, rasy Lunarie jest to najlepsza kryjówka przed drapieżnikami i wrogami.

00
Brak nowych postów


Planeta Aeterius znajduje się w układzie słonecznym o nazwie mi Arae, jest trzecią planetą od słońca Arae. Posiada grubą atmosferę. Powierzchnia planety jest pokryta licznymi szczytami gór, puszczami i oceanami. Gdzieniegdzie można zauważyć większe kopuły lodowe na dwóch biegunach niż na Trigannie czy Phaetonie. Kontynent Armaros dookoła otoczony jest przez ocean Iladarya, a plaże przypominają snieg lub zmarzlinę. Mieszkańcami tej planety są Aertis (uskrzydlone istoty). Najgroźniejszymi terenami planety są wieczne góry, które ciężko jest przebyć.

00
Brak nowych postów


Planeta ta jest niespotykaną nigdzie indziej, ponieważ gdy zbliża się do dwóch gwiazd staje się gorąca, a gdy się od nich oddala temperatura staje się umiarkowana, a w szczytowej odległosci wręcz zamarza. Posiada potęzne chmury gazowe, w Atmosferze występują różne anomalie pogodowe, od najsilniejszych burz, po huragany. Na powierzchni planety warunki są zbyt nisprzyjające aby tam zamieszkiwać, więc zarówno rasa Argonus mieszka pod nią, gdyż tam warunki do życia są znacznie lepsze. Najlepszym kamuflarzem jest bycie niezauważonym, a więc w tym przypadku stworzenie iluzji, że planeta jest niezamieszkiwana. Pod skorupą ziemską tej planety znajduje się wielkie Dominium.

00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane